Chytré triky na balení dárků

Překvapte své blízké originálně zabalenými dárečky.

Tradiční dárek v krabici můžete směle zabalit do obyčejného balicího papíru a pak teprve začít kouzlit. Jak? Podívejte se sami.

Nejdřív ze všeho převažte dárek jednoduše obyčejným provázkem. Může být bílý, ale k Vánocům se hodí i červená nebo zelená barva. Nelámejte si hlavu ani s tím, když bude trochu nakřivo, alespoň bude mít zajímavý šmrnc

A1

Pak vezměte obyčejnou dekorační děrovačku s motivem hvězdičky a pár jich vyřízněte z bílého papíru. Později můžete zkusit i jiné barvy.

Také vás může zajímat ...

A2

Trochu tekutého lepidla kápněte na každou hvězdičku a jemně přilepte na provázek. Takhle pokračujte se všemi hvězdičkami. Výsledek působí opravdu originálně, co říkáte?

A3

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...