Cibule pro krásné zdravé vlasy

Máte problémy s vlasy? Ať už se jedná o lupy, vypadávání vlasů, vysušené konečky, či nedostatečný objem, na všechno existuje levné přírodní řešení. Zkuste domácí bylinné prostředky určené k léčbě a ochraně vlasů. Lépe vám pak porostou. Takovou „léčebnou“ metodou je právě červená cibule.

Účinná síra

Také vás může zajímat ...

Celá řada studií ukázala, že cibule dokáže až v 87 % případů zabránit vypadávání vlasů. Dále se skládá z velice užitečných látky, které hrají hlavní roli při posilování růstu vlasů. Především je to síra, která má jedinečný vliv na vaše vlasy. V cibuli můžete také najít vitaminy a minerály jako třeba draslík, hořčík, germanium, vitamin B6 a vitamin C.

Ty jsou výživné nejen pro vlasy, ale i vlasovou pokožku.Takže pokud chcete mít vlasy zdravé a krásné, vyzkoušejte jedinečnou cibulovou masku.

Jak si ji připravit?

Na masku budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule. Podle toho, jak máte vlasy dlouhé. Vymačkejte jejich šťávu pomocí mixéru nebo třeba odšťavňovače. Do šťávy přidejte jednu lžíci medu a dobře promíchejte. Směs aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Poté ji nechte asi 15–30 minut působit. Vůně je sice silná a nepříjemná, ale opravdu nebudete litovat.

Pokud máte hodně času, můžete masku nechat působit až hodinu. Po tomto ošetření si vlasy důkladně umyjte. Je nezbytné zopakovat toto ošetření dvakrát až třikrát za měsíc.

Poté uvidíte, že to skutečně funguje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...