Cibulková v Ordinaci končí! Bude muset zase za bar?

Ještě ke konci minulého roku herečku Kláru Cibulkovou (42), kterou můžete znát hlavně z nikdy nekončícího seriálu Ordinace v růžové zahradě, asi ani nenapadlo, že bude za pár měsíců řešit skutečnou existenční krizi.

Její pětiletéelné působení v televizi totiž končí. Důvodem je nevyléčitelná nemoc sympatické doktorky Andrey Hanákové. „Andrea tuší, že se její dny krátí, ale odmítá se poddat. Její postava opravdu zemře. Navíc za velmi dramatických okolností,“ dosvědčil dobře informovaný zdroj TV Nova.

Také vás může zajímat ...

Jenže pro drobnou blondýnku to znamená se rozloučit nejen se skvělou partou herců seriálu, ale také počítat s daleko menším příjmem do rodinného rozpočtu.

Tuhle dvojici už moc dlouho vídat nebudete.

Opakuje se smůla jejího kolegy

Začíná to tak vypadat, jako by se situace v divácky populární Ordinaci stále opakovala. Něco podobného totiž prožil už její kolega, herec Jan Šťastný (52). Ten, stejně jako Klára, musel svou milovanou práci opustit, protože mu scenáristé omylem vymysleli smrtelnou nemoc. Jak je něco takového možné? „Mojí postavě byla napsána diagnóza a bylo v plánu, že se s ní bude pracovat.

Jenže se zjistilo, že tahle nemoc se přežít nedá,“ vysvětluje hloupé nedopatření sám herec. Tehdy seriálový primář Frynta spáchal kvůli karcinomu plic sebevraždu. Jenže urputné složenky se nikdy neptají na vydělané peníze.

A Kláru stojí jenom školní pomůcky a různé kroužky pro její dvě děti syna Matyáše (11) a dceru Magdalénku (8) sedm tisíc korun!

Uživí bez seriálu svoji rodinu?

Vzhledem k tomu, že si herci za jeden natáčení den přijdou i na patnáct tisíc korun, může být Klára ráda, že není matka samoživitelka. Zbylo jí sice ještě vystupování ve Švandově divadle a příležitostné chození po mole pro jednu známou módní návrhářku, ale to by ji jen těžko uživilo. „Z divadelního platu se dvěma dětmi v Praze si nežijete na vysoké noze,“ nechala se slyšet.

Snad se tedy o ni a děti postará muž Tomáš Pavelka (47), který je ale také herec, aby Klára nemusela jako kdysi odcestovat do dalekého Španělska dělat číšnici.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...