Cibulový sirup na kašel

Sladká šťáva z cibule je velmi účinná a bez škodlivých látek, tudíž vhodná i pro dost malé děti. Dvě velké cibule oloupejte a nakrájejte na kolečka, které poté ukládejte do sklenice na střídačku s cukrem a nebo medem.

Každou vrstvu pečlivě přitlačte a poté sklenici zavíčkujte a odložte, dokud vám nevznikne léčivý sirup. Ten poté přeceďte přes gázu, případně ještě zbylou cibuli pečlivě promačkejte, abyste získali i tu poslední nejmenší léčivou kapku.

Hotový sirup pak odložte na chladné místo, kde vydrží přibližně dva týdny. Při nemoci podávejte dvakrát až třikrát denně jednu lžičku, dokud nevymizí příznaky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...