Čím bych tak ještě mohla šokovat?

Divoška mezi českými herečkami neměla nikdy k mistrným kouskům daleko. Jen vzpomeňme vtipnou kauzu, kdy jí její milovaný pes Umberto sežral dvacet tisíc a ona se je snažila ze zvířete vydolovat u veterináře.

A tuto svou úžasnou dispozici uchvátit všechny novým počinem, nad kterým zůstává normálnímu člověku rozum stát, neztrácí Mahulena Bočanová ani s postupujícím věkem. Herečka potvrzuje myšlenku, že s humorem jde všechno líp!

Také vás může zajímat ...

I když jí určitě mnohdy do smíchu není, protože už jenom výchova dítěte, které není zcela zdravotně v pořádku, musí být velkou psychickou zátěží.

Loví v potěru

Čeho se můžeme od jedné z nejkrásnějších hereček s nádechem španělského temperamentu ještě dočkat? Na stálé vztahy neměla štěstí nikdy, dvě nepovedená manželství jí ale muže nezprotivila, a tak to zkouší dál – jestli se přece jen někde neobjeví ten pravý… Společnost jí často dělali výrazně mladší muži.

Patřil mezi ně třeba o 14 let mladší Jakub Vytáček (39) a žhavá dostaveníčka si Mahulena dávala i s exotickým tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (31), od něhož herečku dělilo dokonce 22 let.

Ještě kolouška?

„Já už v podstatě nemám nic, čím bych šokovala svoje okolí. Leda… že bych se vdala,“ prozradila Bočanová na svém Instagramu. Že by se jí zachtělo bílých šatů, a to dokonce dlouhých bílých a romantických?

Není tomu dlouho, co dorazila na svatbu Adély Gondíkové (47) a Jiřího Langmajera (54) s holohlavým, urostlým mužem, kterého se smíchem představovala jako svého mistra Propera.

Přestože je Mahulena stále krásná a i po padesátce obletovaná žena, její nový objev se ke sňatku očividně nemá. A tak to spíše vypadá, že nás herečka bude brzy šokovat novým zajíčkem, kterým možná mezi slavnými ženami s koloušky u nohy trhne rekord ve věkovém rozdílu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...