Čím dál častěji v zahraničí

Už se odstěhovala na Kanárské ostrovy? ALICE BENDOVÁ (45) prchá z Česka stále častěji. To se jí ale nevyplácí. Navíc kvůli tomu málem příšla o život!

Se svým přítelem Michalem Topolem (33) zažila hrůzu přímo na palubě letadla. Nedávno totiž zase odjeli do svého romantického bytečku na ostrově Tenerife. Ale na šok, který zažili při letu, zřejmě hned jen tak nezapomenou.

Také vás může zajímat ...

Jedna z cestujících dostala epileptický záchvat a ten zburcoval celé letadlo. Pilot dokonce zvažoval nouzové přistání, protože se posádka bála, aby žena doletěla živá a zdravá. Jak Alice Bendová (45), tak i její partner společně s dětmi seděli jako přibití a měli strach, že se stanou přímými svědky něčího úmrtí.

To se naštěstí nestalo a do cílové destinace doletěli v pořádku. Od létání je to prý ale rozhodně neodradilo, naopak. Herečka se prý nechala slyšet, že budou létat ještě častěji.

Musí čekat

Jedna z jejích kamarádek na Alici práskla, že chce na Tenerife trávit nejméně šest měsíců v roce.
Dokonce se údajně snaží domluvit si všechny pracovní povinnosti na příští rok tak, aby velkou část jara a léta trávila tady v Česku, zatímco podzim a zimu by přečkala na Kanárských ostrovech. Stále ale nevyřešila problém, co by dělala s dětmi.

Ty by jen stěží mohly chodit do dvou škol naráz, tady a na Tenerife. Navíc ani neumějí místní jazyk, a tak by bylo velmi těžké se na místní zvyklosti a učivo adaptovat. Alici ale tady v Česku podle kamarádek nic nedrží.

Zažila hrůzu přímo na palubě letadla

Většinu peněz získává od firem, které propaguje na sociálních sítích. A to může dělat po celém světě. Problém ale je i v tom, že by s ní nemohl odcestovat ani partner. Ten má totiž také v Česku své závazky, které opustit za žádnou cenu nemůže.A tak jí nezbývá než čekat na příhodnější dobu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...