Čím dokáže vždy naštvat manželku?

15. ro?ník beneficni aukce panenek pro UNICEF - Ceske muzeum hudby

O tom, že nikdo není dokonalý, ví své i herec Josef Dvořák (76). Ten byl sice bohatě obdařen uměleckým talentem, ovšem zase není příliš manuálně zručný. Tento handicap ho ale rozhodně neodrazuje od toho, aby v domácnosti, kterou sdílí s manželkou Jájou (75), nezkoušel pořád něco opravovat nebo zdánlivě vylepšovat.

Také vás může zajímat ...

Jeho pokusy se ale ne vždy sejdou s úspěchem, a není tak divu, že tím svou manželku někdy prý dokáže naštvat. „Je to takový klasický styl – pokus-omyl,“ vysvětlil Dvořák, který jednoduše není tím typem muže, který by jen doma seděl a nic nedělal.

Třeba by mu ale stačilo, kdyby více přemýšlel nad postupy svých oprav, a možná by ten výsledek mohl být lepší. Jarmila by ho pak místo pokárání třeba i pochválila a za odměnu mu upekla dobrotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...