Čím Gregorové tak vyrazil dech její mladší zajíček?

Už to vypadalo, že mladý zajíček Ondřej Koptík (35) na narozeniny své lásky Hany Gregorové (66) úplně zapomněl. Opak je ale pravdou. I když šlo až o opožděnou oslavu, známá herečka si ji nakonec opravdu užila.

Ondra totiž prý musel čekat na to, až se většina jejích dobrých známých vrátí z dovolených, a navíc potřeboval čas, aby si všechno pečlivě naplánoval. Co si pro ni miláček nakonec připravil tak speciálního, když se narozeninová oslava konala pouze na zahradě za domem?

Také vás může zajímat ...

Vedle zástupu hostů se Ondra blýskl i skvělou živou hudbou v podobě romské kapely, se kterou se Hanka odvážila dokonce zpívat.

Navíc si přichystal velkolepý soukromý ohňostroj. Můžeme si jen domýšlet, jaká odměna na něho čekala doma za zavřenými dveřmi po tom, co všichni pozvaní odešli domů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...