Čím ji dohání k šílenství?

Jiří údajně chystá další hanbaté záběry. Chce vydělat peníze?

Tatínek natočil video a rodinka je z toho v šoku, tak by se dal nazvat stav ve vile v Pyšelích poté, co herec Jiří Langmajer (54) natočil a na sociální síť vyvěsil své nahaté bazénové záběry.

Zjevně ho nenapadlo, jaké trapné chvilky způsobí své manželce, herečce a moderátorce Adéle Gondíkové (47), které se na Instagram i na mail navalily stovky odkazů na předváděnou Jirkovu pýchu – asi aby jeho exhibici náhodou nepřehlédla.

Také vás může zajímat ...

„Bylo mi z toho trošku horko,“ připustila v těžkých rozpacích s tím, že by se bez těch záběrů klidně obešla. Zato její manžel není v rozpacích ani trochu.

Nejenže se za své nahaté fotky ani v nejmenším nestydí, ale naopak plánuje celou sérii odhalených záběrů, protože mu někdo neprozřetelně prozradil, že na vysoké sledovanosti se dá i vydělat. Zdá se, že Adéle bude horko ještě víc než jen trošku – snad by si měla pořídit výkonný ventilátor…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama