Čím ji manžel nejvíc zraňuje?

Rodinný život herečky Veroniky Žilkové (59) by vydal na román. Vychovala šest dětí se třemi různými manželi.

A přestože s tím posledním, hercem a především diplomatem Martinem Stropnickým (63) našla konečně štěstí, přece jen jsou věci, kterými ji její manžel ubližuje. Tím, co ji trápí je jeho vztah s vnoučaty.

Také vás může zajímat ...
Kvůli manželovi se moc trápí.

Pro Žilkovou není nic důležitější než děti v rodině a velmi ji trápí, že její muž je nemiluje tak, jako ona. „Mě třeba je strašně líto, když se dívám na vnoučata a sedí vedle mě můj nový partner, že sice je má rád, ale necítí tam to pokračování svého rodu,“ přiznala smutně Veronika.

Zároveň ale dodává, že je to vlastně přirozené a ona se za to na svého muže nezlobí. Snad si to vynahradí, až jim jednou přivede děti jejich nemladší a jediná společná dcera, Kordula (15).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama