Čím ji milovník žen naprosto ohromil?

Herečka Adéla Gondíková (45) přiznala, že ji její partner Jiří Langmajer (53) neustále překvapuje a tím udržuje a upevňuje jejich vztah. „Dokáže spoustu věcí uznat a třeba se i omluvit, což jsem u chlapa zatím nezažila.“

Ještě nedávno si nikdo nedovedl představit, že z by se nechal tenhle charismatický, flámující protiva tak usadit. Drsňák a násilník z filmu Proč? Nebo král Lear, skvělý rozervaný Hamlet. Ale Adéla mu zřejmě nabídla pocit skutečného domova. Dovedete si Jiřího představit, jak s hráběmi shrabává listí? Jak klečí u záhonku a piplá kytičky? Tak přesně takový podle Adély je.

Také vás může zajímat ...

Žádná lebka v ruce a – být či nebýt, to je oč tu běží. Hezky rýč, pytlík s hnojivem a sazenice okurek. Prý všechno opečovává a zalévá a nejradši by hnojil.

Adéla dodává, že to u nich vypadá jako v botanické zahradě a že se za chvilku bude bát vstoupit na trávu, aby tam nezůstal flek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama