Čím Krampola manželka dohání k šílenství?

Nemá za sebou zrovna nejlehčí rok! Herec, bavič a moderátor Jiří Krampol (79) se zatím víc než o sebe stará o svou ženu Hanku Krampolovou (56), která v létě propadla naplno závislosti na prášcích a alkoholu a vše došlo tak daleko, že se musela léčit na psychiatrické klinice.

Doma ale zůstat sama nemohla, takže jí Jirka navíc zaměstnal jako svou asistentku a objíždějí spolu na besedy. Mělo by tomu přitom vzhledem k jejich velkému věkovému rozdílu dvaceti tří let být spíš naopak. Kdy dojde řada na něho a začne ho jeho žena také opečovávat?

Má strach, že skončí na vozíku?

A i když má známý dabér v rodině dlouhověkost, začíná mít vážně panickou hrůzu ze stáří a toho, aby nezůstal ostatním na krku. „Když vidím, jak vedle mě kamarádi umírají, říkám si, že už začali kácet v našem lese,“ zamýšlí se herec a doufá, že až to přijde, bude to snad aspoň rychlé a bezbolestné. Být doma a chodit jen do parku krmit ptáky si přitom neumí vůbec představit.

Také vás může zajímat ...

A kvůli složenkám a Hance prý ani nemůže.„Představa, že se nemůžu hýbat, musí mě někdo ošetřovat, přebalovat, to mě vážně děsí. Už roky mám problémy s kolenem. Bolí to jako čert. Hlavně do schodů je to mizérie, ale na operaci nejdu,“ nechal se slyšet herec. Do nového bytu v Kaprově ulici, kam se stěhovali na podzim kvůli předraženému nájmu na Pařížské, to má přitom několik desítek schodů.

Jak to vyřeší?

Stěhování už nechce zažít

Nemluvě o tom, že kvůli menšímu bytu, kde jim dělá sousedku třeba známá zlatá slavice Lucie Bílá (51), museli manželé Krampolovi spoustu svých letitých věcí vyházet, protože se do nového menšího bytu prostě nevešly. Možná i proto už prý Jirka nechce takové stěhování nikdy v budoucnu zažít a chce tam zůstat až do konce života. Jenže samotnému mu kvůli kolenu hrozí ochrnutí.

Své o tom ví i Hanka, která pro změnu marodila se zlomeným kotníkem loni a musela se po bytě pohybovat na invalidním vozíku.

Čeká je ještě náročná etapa života, nebo už budou mít klid?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...