Čím muže nejvíc vytočíte?

Žádný vztah se neobejde bez slovních výčitek a jemných provokací. Na některé naše věty jsou chlapi úplně alergičtí! Víte, které to jsou?

Posloucháš mě?

Také vás může zajímat ...

Hlasité výčitky trvající dlouhé minuty muž přestane poslouchat už na začátku. Nevnímá totiž tolik vjemů za vteřinu jako my ženy. Proto s ním raději důležité věci řešte v klidu a zkuste ho občas pustit ke slovu. Budete se méně hádat.

Už se zase válíš na gauči!

Dokáže vás vytočit, když máte spoustu práce a on se válí před televizí. Jenže kritikou nic nezískáte. Také má těžký den a chce relaxovat. Zkuste si k němu sednout a také si odpočinout. Domácí práce neutečou!

Udělej to takhle!

Chcete muži poradit, jak by měl něco udělat? Jenže on na to chce přijít sám a vaše rady ho naštvou a bude mu to trvat ještě déle. Mluvte s ním jasně a nedýchejte mu za krk, abyste zjistila, jestli to dělá dobře.

Ty jdeš zase pryč?

Žena se řídí očima a muž ušima. Muž má tendenci z konfliktů prchat a nerad slyší výčitky. Nerozumí vašim pocitům a výlevům. Nezačínejte větu slovy: Zase, typické, jako vždy. Muž je pak hned v protiútoku.

Co ty ponožky?

I když mu něco budete připomínat každý den, nezmění se to. Opakování nepomůže. Ponožky se zázračně neobjeví v koši na prádlo a prkénko na záchodě stejně nebude dole. Máme pro vás radu: Naučte se s tím žít!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...