Čím ostatní naštvali?

Nedávno oslavili pět let od seznámení. A to si žádalo řádnou oslavu. Proto se Leoš Mareš (44) a jeho manželka Monika (39) vydali zpátky na místo, kde se viděli vůbec poprvé v životě.

Seznámili se na svatbě jejich společného kamaráda, která se konala na Čapím hnízdě. A tak se před pár dny na inkriminované místo vydali znovu a bylo to velkolepé.

Také vás může zajímat ...

Na oslavu jejich výročí byli pozváni i nejbližší přátelé, hnízdo bylo vyzdobeno romantickými dekoracemi všeho druhu. Je tedy jasné, že takováhle legrace musela moderátora vyjít na pořád balík peněz.

Pětileté výročí oslavili skutečně velkolepě

Co by však pro svou lásku oblíbený Mareš neudělal. Nadšená byla i věčně naštvaná Monika, která nešetřila polibky ani vřelým objetím. A samozřejmě o slavnostním víkendu nezapomněli informovat své fanoušky.

Někteří jim nadšeně gratulovali, jiní si rýpli, že slaví zrovna na kontroverzním Čapím hnízdě. Radost jim ale nedokázalo zkazit vůbec nic. Mareš se zkrátka zase ukázal jako velkorysý milionář. A to stačí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...