Čím se nejlépe odlíčit?

čistící emulze a gely – nanáší se s trochou vody na obličej, kde vytvoří pěnu a odstraní všechen make-up a nečistoty. Nevýhodou je, že větsinou nejsou dost šetrné k citlivé oblasti očí

pleťová mléka – odstraňují veškerý make-up stejně jako gely, ale za pomoci kosmetických tamponků.

Také vás může zajímat ...

Stejně jako gely a emulze se však nehodí k odstraňování líčidel z očí

odličovače očí – jde o speciální přípravky, které s pomocí tamponků zbaví oči nánosů řasenky a stínů. Obvykle mají mastnější konzistenci a jsou oftalmologicky testované.

odličovací ubrousky – jsou napuštěny látkou, která pleť vyčistí stejně dobře jako emulze a gely. Práce s nimi je rychlá, což ocení každá žena, bohužel ale nejsou vhodné na každodenní používání, a hodí se tak pouze na cesty.

pleťová voda – používá se po důkladném odlíčení a před nočním krémem. Pomocí kosmetických tamponků vyčistí pleť od posledních zbytků líčidel a dodá jí potřebné výživné látky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...