Čím se nepřestane trápit?

po třech letech od smrti milované ženy Jarky (†78) Václav Neckář (75) po ní truchlí. Že se mu po manželce stýská se ani nijak netají. „Strašně mi schází Jarka. Škoda že nevidí, jak barák prokoukl, že tady s námi není.

Říkali mi, že čas všechno zahojí, ale nefunguje to,“ uvedl smutně Neckář, který se rok po jejím skonu pustil do rekonstrukce vily, v níž společně žili. A teď velmi lituje, že se toho jeho žena nedožila.

Také vás může zajímat ...

První Vánoce musel Neckář se synem a snachou trávit u synovce Davida. Letos ale budou v novém. Všichni řemeslníci jsou z domu pryč a zpěvák tak může konečně v klidu odpočívat. Celé dva roky se totiž v domě pořád někdo „motal“.

Neckář ale tvrdil, že mu to zas tolik nevadilo. S bratrem Janem (69) totiž tolik koncertovali, že byl velmi často mimo vilu. Navíc díky přítomnosti stavbařů aspoň přisel na jiné myšlenky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama