Čím se odlíčit

Odlíčení je důležitou součástí denního rituálu. Bez něj to nejde. Poradíme vám, jaké přípravky na tento očistný rituál používat.

Čistící emulze a gely

Nanáší se s trochou vody na obličej, kde vytvoří pěnu a odstraní všechen make-up a nečistoty. Nevýhodou je, že většinou nejsou dost šetrné k citlivé oblasti očí.

Pleťová mléka

Také vás může zajímat ...

Odstraňují make-up stejně jako gely, ale za pomoci kosmetických tamponků. Stejně jako gely a emulze se však nehodí k odstraňování líčidel z očí.

Odličovače očí

Jde o speciální přípravky, které s pomocí tamponků zbaví oči nánosů řasenky a stínů. Obvykle mají mastnější konzistenci a jsou oftalmologicky testované.

Odličovací ubrousky

Jsou napuštěny látkou, která pleť vyčistí stejně dobře jako emulze a gely. Práce s nimi je rychlá, což ocení každá žena, bohužel ale nejsou vhodné na každodenní používání, a hodí se tak pouze na cesty.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...