Čím si Jirka honí svoje ego a mužství?

Herec Jiří Langmajer (51) patří mezi nejcharismatičtější ve svém oboru. Málokdo by čekal, že si potřebuje svoje mužství posilovat ještě stranou a jiným způsobem. Jeho tajemství je prý v hormonální józe.

A jak se k ní vůbec dostal? „Přivedla mě k ní dcera, která ji předcvičuje. A co se týče chlapských věcí, jde o učiněný zázrak,“ prozradil Jirka, který speciální sestavu hormonální jógy pro muže cvičí už tři čtvrtě roku.

Také vás může zajímat ...

„Jednak dělá dobře tělu, jednak po sexuální stránce obrovským způsobem posilnila moji mužnost, a tím pádem i ego,“ pokračuje ve výčtu všech pozitiv. Stěžovat si tedy na jeho novou zálibu nemůže ani jeho letitá partnerka, herečka Adéla Gondíková (44). Tím spíš, že se herec chystá letos pracovně trochu zvolnit a naplno se věnovat svým koníčkům, jako je vedle jógy například potápění.

Chystá se snad u nich doma něco opravdu velkého?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...