Čím šokovala fanoušky?

Poslední dobou se popová královna Madonna (60) ztrácí před očima. Jakoby nestačilo, že neustále zaplavuje internet svými nevhodnými fotkami, kde například ukazuje bujné poprsí. Tentokrát si vyrazila na letiště Johna F.

Také vás může zajímat ...

Kennedyho v téplákové soupravě a dokud nesundala sluneční brýle a obří klobouk při kontrole, nikdo z kolemjdoucích ji nemohl poznat. Možná právě to byl její hlavní záměr. Nakonec je z toho ale ostuda, protože známou rebelku si kde kdo mohl velmi snadno splést s bezdomovkyní s dlouhými blond copy. Těžko říct, čím překvapí příště-

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama