Čím svádí Čvančarová manžela?

Nikdo by se přední české herečce asi příliš nedivil, kdyby měla z rozměrů svého těla tak trochu mindrák – když se někde objeví s trochu odvážnější garderobou, hned se začne (často dost uštěpačně) psát, že „tohle nevychytala“ nebo „co ještě ukáže?“.

Pro Jitku Čvančarovou (42) naštěstí takové pomluvy nejsou určující, dávno si na ně zvykla a její sebevědomí zůstává nepoškozené.

Také vás může zajímat ...

„Jsou to povrchní věci. Jsem silná žena, kterou tohle nepřekvapí. Nikdy jsem zoufale neplakala, že nevím, co dělat dál,“ ujišťuje Jitka s tím, že pro ni vždy bylo určující jen to, zda se líbí svému manželovi, tanečníkovi Petru Čadkovi (41).

S manželem Petrem Čadkem.

A zvládnou i nepříjemnou dobu bez práce a v izolaci doma, i když oba přibrali, hlavní je, že se Jitce daří udržovat na jisté úrovni i erotické dusno, které je zároveň zárukou dobrého vztahu: „On miluje chytit mě za zadek – a já vím, že je to velký zadek,“ pochvaluje si beze studu herečka vzájemné jiskření.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama