Čím svádí potvora ze Slunečné chlapy?

Představitelka zákeřné Sylvy ze seriálu Slunečná Barbora Jánová (30) je rebelkou i v osobním životě. Alespoň co se její vizáže týče.

Nejen že barvu vlasů mění jako ponožky, ale nebojí se ani permanentních ozdob svého těla. V pořadí už šesté tetování prý „skoro vůbec“ nebolelo.

Také vás může zajímat ...

Na dotazy, zda si uvědomuje, že obrázek bude její tělo zdobit až do smrti, reagovala s nadhledem: „Až budu stará a budu to chtít sundat, tak to v tý době bude maličkost,“ myslí si kráska, která je šťastná po boku přítele Vítězslava Bečky (25). Nechala se potetovat kvůli němu?

To asi ne. Spíše je to pro ni ozdoba. Ale nebude jí vadit při natáčení seriálu? Prý ne, protože v dnešní době už to není problém. Navíc ho má někde vzadu, kam kamera stěží dohlédne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...