Čím tak ohromila milence?

Zpěvačka Lucie Bílá (53), která randí s Radkem Filipim (36), dala svému miláčkovi netradiční dárek k narozeninám. Bílá si pro svého přítele nachystala skutečně velké překvapení. Nahrála a nazpívala mu krásnou píseň, kterou zveřejnila na sociální síti a na YouTube.

Také vás může zajímat ...

„Jak jinak ti říct, že jsem šťastná, že tě mám. Všechno nejlepší k narozeninám, lásko,“ napsala k videu Bílá. V klipu k zamilované písni se objevují snímky z jejich soukromí a je nad slunce jasné, že takový dárek musel Radka určitě potěšit.

Ostatně by nebyl sám. Dárek ocenilo i hodně lidí na sociálních sítích. Nakonec se Lucka svěřila s tím, jak byl její dárek přijat. „Mise splněna. Narozeninový dárek se mé lásce líbil,“ napsala spokojená Bílá. Ta se s klipem prý dost nadřela. Vše udělala jen proto, aby měl její milovaný přítel radost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...