Čím víc je lásky, tím míň je strachu

Pokud chce někdo ze vztahu odejít, nepřiková ho žádná povinnost. Odejde z domova, od dětí a třeba i od umírajícího. Pokud odejít nechce, zůstává. Ať je žena sebevíc nepřitažlivá, vždy se někdo, komu se zalíbí najde.

A může být sebehezčí a žádaná, někdo, kdo ji opustí, se najde rovněž. Jestliže vás muž zavrhl, nic to neznamená. Nejste horší ani menší, ve skutečnosti se nic strašného neděje. Ten správný chlap pro vás někde na světě existuje.

Také vás může zajímat ...

Ceňte si toho, co máte, a nelitujte toho, co ztratíte. Lidé jsou spolu, když chtějí Radujte se, že existuje člověk, který je pro vás světlem. Čím více světla, tím méně strachu. A čím méně strachu, tím méně temnoty v duši.

Jestliže dáváte lásku a cítíte bolest nebo dokonce nenávist, znamená to, že jste dotyčnému dala jed v čokoládovém obalu. Chtít za takový dar vděčnost nemá smysl. Dovolte druhému, aby byl ještě něčím jiným, než jenom zrcadlem vaší lásky.

Úplně se rozplynout v milované osobě je velmi častá cesta do pekla a prokletí. Buďte sama sebou a zapomeňte na strach. Věřte a důvěřujte.. Nemyslete na to, co by se mohlo stát, myslete jen na to, co je teď a tady.

Jak poznat toho správného muže? Jednoduše. Půjdete mu vstříc a setkáte se s ním v půli cesty. Neznal vás, nevolala jste ho. A našli jste se. A ať dále půjdete kamkoli, půjdete teď už spolu. Co je koupeno za peníze, stojí jenom peníze.

Co dostanete z dobré vůle, ze srdce, nejde ani docenit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...