Čím všechny partnerky odhání?

Má spoustu fanynek, je úspěšný a patrně i dobře zajištěný. I tak je ale už nějakou dobu herec Jiří Mádl (33) bez partnerky.

Také vás může zajímat ...

Proč si stále žádnou nemůže najít a zatímco jeho vrstevníci zakládají rodiny, on je stále sám jako kůl v plotě? Možná je to proto, že na své potenciální partnerky působí jako „maminčin mazánek“. V ženě, která ho přivedla na svět, má totiž asi až příliš dokonalý vzor a není vyloučeno, že s ní srovnává i všechny své ctitelky.

Považují ho potenciální lásky za mamánka?

„Moje mamka. Krásná, chytrá a umí vařit. A pak se divte, že se mi nedaří si vybrat,“ vysvětlil všem, proč je nezadaný. A třeba právě tím, že je stále „mamánkem“, nepůsobí na atraktivní a úspěšné ženy jako perspektivní muž a raději se mu vyhýbají obloukem. Samozřejmě je dobře, že si s maminkou rozumí, ale čeho je moc, toho je příliš.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...