Čistěte si pravidelně pleť olejem

Zdá se vám to divné? Obzvlášť v případě, že máte mastnou a problematickou pleť. Prozradíme vám hned několik důvodů, které zaženou vaše obavy. Jedním z důvodů problematické pokožky je používání nevhodné kosmetiky, která pleť zbaví ochranného filmu. Ta na ztrátu přirozené vlhkosti reaguje vytvořením přebytečného kožního mazu a ucpáváním pórů.

Jak olej funguje?

Také vás může zajímat ...

Vmasírovaný olej do pokožky rozpouští mastnotu. Zbaví pleť nečistot i make-upu a dalších škodlivin, kromě přirozeného ochranného filmu! Pleť bude po aplikaci hydratovaná a hebká. Připravte si vhodný olej k typu vaší pleti. Teplou žínku přiložte na obličej, aby se pleť napařila a póry se otevřely. Následně krouživými pohyby vmasírujte olej do pokožky.

Poté opět přiložte na obličej teplou žínku a až vychladne, olej setřete.

Po skončení procedury na obličej naneste přírodní tonikum, nebo jej omyjte studenou vodou, aby se póry znovu uzavřely.

Jaký olej pro typy pleti

Pro normální pokožku používejte olej mandlový. Pro suchou a zralou zkuste olej arganový, baobabový a na mastnou pokožku olej jojobový. Můžete si také koupit kvalitní olej v bio kvalitě, který využijete jako čistící emulzi a zároveň jako následnou péči místo běžného krému. I malé množství kvalitního oleje dokáže zázraky, protože obsahuje spoustu výživných látek.

Pokud vám dělají dobře vůně, kupte si rovnou speciálně namíchaný olej.

V případě, že si chcete vytvořit svůj vlastní, přidejte kapku kvalitního esenciálního oleje.k

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...