Cítí se bez chlapa opuštěná?

Zdá se, že je moderátorka Snídaně s Novou Gabriela Partyšová (40) znovu připravená začít si hledat nového partnera. Očividně by jí v tom mohla pomoci i její současná pracovní šance. Navíc je to už dlouhou dobu, co je Gabriela nezadaná, je tudíž na čase, aby si někoho konečně našla.

Patrně jí už opuštěné musí být smutno. Plánuje snad, že se vydá znovu před oltář? Našla útěchu Vyšlo najevo, že Gabriela získala další pracovní příležitost. Věnuje se pozici reportérky v pořadu Život ve hvězdách.

Také vás může zajímat ...

Její náplní je získávat novinky z různých společenských akcí. Moderátorka sama prozradila, že je jí tato úloha velmi blízká, protože ji prý velmi baví navštěvovat mejdany a dělat rozhovory se známými osobnostmi.

Není divu, že Partyšová nabídku přijala, protože teď má pravděpodobně jedinečnou možnost, jak se seznámit s mnoha krásnými a nezadanými muži ze světa showbyznysu. Navíc se ukázalo, že se nedávno na jednom večírku bez ostychu tulila k neznámému mladíkovi. Je tedy možné, že si už s někým začala románek.

Zřejmě již Gabriela zvládla zapomenout na nepříjemné problémy, které si prožila se svými exmanžely.

Půjde potřetí k oltáři? Nejprve ji před lety ranilo, když ji opustil podnikatel Josef Kokta (61), který si začal milostný poměr s mladou Ornellou Štikovou (26). Ta mu nedlouho poté porodila syna Quentina (6).

Její exmanžel Farnbauer se vrátil k bývalé.

Minulý rok se navíc Partyšová opět dostala na úplné dno, protože se její další bývalý muž milionář Daniel Farnbauer (42) vrátil ke své exmanželce Lucii. Jsou ale večerní zábavy opravdu tím pravým místem, kde by si Partyšová měla hledat svoji spřízněnou duši? Není to totiž poprvé, co se mluví o tom, že tam lidé spíše navazují nezávazná seznámení, a ne vztahy na celý zbytek života.

Je tedy otázkou, jestli Gábina nebude opět riskovat, že se jí nevydaří další milostná aférka.

Avšak zdá se, že je odhodlaná najít si k sobě drahou polovičku a patrně by chtěla dát i naději novému manželskému slibu.

„Ani po dvou rozvodech jsem vůči institutu manželství v žádném případě nezahořkla! Klidně půjdu zase do bílého,“ řekla Partyšová. Uvidí se, zda si konečně najde toho pravého..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama