Cítí se být ve stínu své sestry

Herečka ze seriálu Modrý kód Patricie Pagáčová (31) se nedávno pochlubila svou sestrou Lindou (33).

Na svůj profil přidala fotku, na které společně hrají tenis, a fanoušci byli z Lindiny krásy doslova paf.

Také vás může zajímat ...

Hereččina starší sestra se navíc živí jako doktorka, takže kromě vzhledu je také inteligentní. Když byly holky malé, dost lidí z jejich okolí je mělo tendenci srovnávat.

Už tehdy byla Linda na koni, protože se věnovala medicíně, a i když je Patricie nyní slavná herečka, nutno podotknout, že nemá vystudovanou žádnou hereckou školu, na což ji často upozorňují třeba i její kolegové.

Nechce, aby byla úspěšnější

Patricie se nejspíš většinu života cítila být sestrou zastíněná, a proto jí údajně zakázala, aby někdy účinkovala v nějakém fi lmu nebo seriálu. To je
totiž její teritorium.

Že by snad sestru brala jako velkou konkurenci? Patricie asi nechce, aby byly s Lindou vnímané jako nějaké sesterské duo, ona si svou pozici v showbyznysu musela vydupat a nechce, aby jí sestra sebrala slávu. Linda ale do uměleckého prostředí namířeno jistě nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...