Cítí se naprosto odepsaná

Vypadá to, že herecké dny Petry Černocké (70) jsou definitivně sečteny. Prý už ani nedoufá, že by se k ní někdy v budoucnu měla dostat nějaká lepší role. Svým kamarádům si dokonce postěžovala, že cítí, jako by ji všichni režiséři přehlíželi.

A pomalu se začíná smiřovat s tím, že ji nepotká žádná lepší role než Saxana ve filmu Dívka na koštěti. I proto se v poslední době více věnuje zpěvu či malování a vlastně se už ani moc nesnaží, aby se do nějakého filmu či třeba seriálu dostala.

Také vás může zajímat ...

Bohužel ale podle svých nejbližších údajně trpí. Moc ráda by se prý ještě na televizních obrazovkách objevila, jelikož má pocit, že má jako herečka stále co nabídnout. Je připravena ukázat, že není herečkou jedné role.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...