Cítí se v poslední době nepotřebná

Lituje toho, že nebyla během krize více užitečná.

Uz se těší na své kolegy ve Slunečné.

Období karantény bylo pro herečku ze seriálu Slunečná Evu Holubovou (61) pořádně složité. „Sledovala jsem, kolik a čeho zastanou ty schopnější a pilnější, než jsem já,“ popsala své pocity.

V těžkých chvílích zůstávala ve spojení s fanoušky

Období bez práce a kontaktu s přáteli snášela velmi špatně, a dokonce to občas vypadalo, že by se znovu mohla dostat do depresí, se kterými v minulosti bojovala. Už tedy netrpělivě vyhlíží, kdy se opět naplno rozjede kulturní život v zemi. Sice už se omezení s ohledem na pandemii pomalu rozvolňují, ovšem bude ještě nějakou dobu trvat, než se vše vrátí do normálu.

Také vás může zajímat ...

Do té doby se snaží doma co nejvíc zabavit, aby neměla černé myšlenky.

Hodně jí v nejtěžších chvilkách pomáhají sociální sítě, kde je v kontaktu se svými příznivci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...