Cítí se vedle své manželky nepotřebný

Nepříjemné pocity prý pronásledují herce Petra Štěpánka (71). S manželkou Zlatou Adamovskou (61) je sice spokojený, ovšem má tak trochu pocit, že si v životě vystačí i bez něj. Proč má údajně neustále pocit, že je tak trochu k ničemu?

Ve spokojeném manželství žijí Zlata Adamovská (61) s Petrem Štěpánkem (71) už dlouhá léta. I přes to, že jsou často vykreslování coby ukázkový pár, který se skvěle doplňuje a prakticky nezná hádky, možná je realita poněkud odlišná.

Také vás může zajímat ...

Zlata totiž není typickou ženou, která by byla ráda za plotnou a starala se o domácnost. „Přiznávám, že raději lakuju, než vařím. I proto často chodíme na jídlo do hospody,“ otevřeně prozradila.

Je více než jasné, že je Zlata velitelkou jejich domácnosti

A možná se tak vedle ni cítí Štěpánek trochu nevyužitý. Třeba by rád ukázal své kutilské schopnosti, něco doma opravil či seřídil, ale jednoduše nedostane možnost, jelikož si se vším herečka poradí hravě sama. A protože se jí daří i po pracovní stránce, klidně se může stát, že má občas Štěpánek pocit, že ho vůbec nepotřebuje.

Nabídky jeden bez druhého prý odmítají.

Pokud by se tak chtěl doma nějak realizovat, asi mu nezbude nic jiného než si navléct zástěru a zkusit něco dobrého uvařit. Vždyť práv za plotnou jí to moc nejde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...