Cítíte se jako uštvané zvíře?

Dovolte si zastavit se

Tělo ženy musí často odpočívat. Nejsme stavěné na uspěchaný styl. Zastavte to bláznivé honění se, neustálé uklízení a snahu být dokonalá. Přestaňte si namlouvat, že vás to baví. Baví vás hlazení vašeho ega, jak jste dobrá, že jste to zase zvládla.

Také vás může zajímat ...

A vy to opravdu zvládnete! Jenže pak to odnesou vaše ženské orgány, ze stresu vznikají gynekologické problémy, pneumatika kolem břicha a chybí vám nálada na děti a manžela. Jedete už totiž z rezerv! A čím víc přibíráte, tím víc se snažíte držet diety.

Přitom stačí dopřát si odpočinek! Zkuste to jinak Oznamte rodině, že chcete odpočívat a být sama sebou. Co si dovolíte vy, to vám budou přát i druzí. Budete zírat, že vám nebudou zrcadlit vaše výčitky svědomí.

Svým emocím dovolíte odejít, až když jste uvolněná a v bezpečí. Pak se teprve může povolit neustálé napětí. Omluvte se svému tělu, že jste ho tak dlouho opomíjela. Uvidíte, kolik sebelásky se ve vás zrodí.

Až začnete odpočívat, přestanete se cpát sladkostmi a omezíte své závislosti. Vaše sebeláska vám umožní rozkvést.

Vrátí se vám intuice

Hýčkejte se a ponořte se do vlastního nitra. Buďte sama se sebou ráda. Už žádný útěk do činností. Najděte zdroj vaší síly v umění nedělat nic. Až si vaše tělo dostatečně odpočine, a může to trvat různě dlouho, pocítíte obrovský příval energie. Budete mít síly a nadšení na rozdávání.

Když v sobě probudíte sebelásku, navrátí se vám i intuice. Budete jasně vnímat pochody a potřeby svého těla a poznáte, kdy máte něco ve svém životě udělat jinak, abyste se už nikdy nedostala k bodu naprostého vyhoření.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...