Citrusy a prášek z klanoprašky zaženou únavu

Pokud cítíte, že potřebujete nakopnout, připravte si citrusový šejk. Pro jeho výrobu budete potřebovat 1 pomeranč, 1 citron, 1 grapefruit, 1 mandarinku a 0,3 l vlažné vody. Všechno ovoce odšťavněte, hotovou šťávu smíchejte s vodou a po douškách vypijte.

Provádějte 3× denně po dobu 1 týdne. Můžete také vyzkoušet účinky klanoprašky, která obsahuje velké množství vitaminů, minerálních látek a řadu stimulujících látek jako schizandrin.

Tato léčivka zvyšuje odolnost organismu, odstraňuje pocity únavy a zlepšuje rekonvalescenci. Pro přípravu prášku z klanoprašky budete potřebovat pouze její plody, které si pomelete na prášek. Ten uchovávejte v uzavíratelné nádobě.

Po dobu 4 týdnů užívejte 2× denně na špičku nože prášku, který zalijete 0,3 l vlažné vody. Plody koupíte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...