Popelka z pohádky a elegán ze Zlína: navždy spolu

Jejich vztah je dojemný. "Asi je to tím, že jsme měli podobné předky a štěstí. Naši předkové měli dost síly bojovat se všemi komplikacemi, problémy a existenčními starostmi. Je velmi snadné podlehnout krizi, důležité však je zvládnout ji a vydržet.

Životním zkouškám se nevyhnete, je jen na vás, jak v nich obstojíte a jak se rozhodnete," řekl Josef Abrhám. Jedna z našich nejnadanějších a nejkrásnějších hereček, Libuše Šafránková, je dcerou venkovského učitele hudby, který působil ve Šlapanicích u Brna.

Hrál i v místní dechové kapele či v kostele na varhany, přezdívalo se mu Šafrc anebo Varhaník. Když přijedete do Šlapanic, každý vám ukáže, kde "bydlela Popelka". Mladý Miroslav Šafránek zde zakotvil v padesátých letech, brzy se oženil s dívkou jménem Libuše Hrubanová, narodily

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden