Legenda s podmračeným pohledem

Často se stává, že rodiče svým dětem brání v nejisté herecké kariéře. Tenhle muž s vážnou tváří se hercem naopak vůbec stát nechtěl, ale tatínek ho donutil. A dokonce mu i předal své umělecké jméno.

Šest potomků přivedli na svět manželé Moncorgéovi z Mérielu nedaleko Paříže, než ten sedmý konečně dokázal převzít rodinnou tradici. Rodiče Ferdinand a Helena byli kabaretní umělci a operetní zpěváci. Chlapec jménem Jean-Alexis ještě stačil poznat svízele jiných řemesel jako poslíčka, kamelota, zedníka, slévače, betonáře nebo automechanika, nikdy nepřestal toužit po kariéře strojvůdce, ale v devatenácti už byl dostatečně připraven na nevyhnutelnou uměleckou dráhu. V tu chvíli ho tatínek vzal a dovedl do

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden