12 důkazů o spojení s andělem

Podle jakých znamení poznáte, že se s vámi zkouší spojit váš anděl strážný?

Věříte, že andělé existují a chcete poznat, že váš strážný anděl je nablízku? Může to být duchovní bytost anebo váš zesnulý milovaný člověk. Jak poznáte, že je váš neviditelný ochránce právě u vás a dává vám znamení? 

1. Zvláštní zvuky

My sami schopnost mluvit s anděly nemáme, neznamená to ale, že se oni nesnaží komunikovat s námi. Důkazem můžou být tlumené hlasy, které náhle slyšíme v jinak klidném prostředí. Tento vzdálený tlumený zvuk může být jak pokus vašeho anděla s vámi hovořit, tak jen prostě způsob, jak vám dát najevo, že je nablízku.

Pírko vás upozorní, že vás anděl hlídá, že je nablízku.

2. Bílé pírko


Vznášející se pírko ve vzduchu je jedno z nejčastějších andělských znamení. Jestliže vám bílé peří zkříží cestu na velmi nepravděpodobném místě, nacházíte se zřejmě v době, kdy svého ochránce nejvíce potřebujete. Anděl vám tím chce říci, že nejste v obtížné situaci sami, dohlíží na vás a vždy je připraven vám pomoci.

3. Pocit, že nejste sami

Také už jste někdy měla takový pocit, že, i když jste zrovna v místnosti fyzicky sama, jakoby s námi někdo další neustále byl? Je to zvláštní, tajemný, někdy až strašidelný pocit, že se na vás někdo dívá, lehce se nás dotýká, snaží se vám něco říct. Obavy ale nejsou na místě, to se jen váš anděl s vámi pokouší komunikovat.

Z oblohy vám anděl posílá jasný vzkaz: Jsem u tebe!

4. Tvary oblaků

Tvary mraků vám mohou něco připomínat nějaké symboly, které jsou pro vás zvlášť významné či nějaké tvary, jako srdce, květiny a nebo také anděla s křídly. Z čista jasna se jeden z mraků před vašima očima změní v podobu anděla, to není pouze náhoda nebo optický klam. Anděl vám právě dal jasný důkaz o své přítomnosti.

5. Opakující se čísla

Jedním z nejčastějších způsobů, jak se andělé snaží získat vaši pozornost, je prostřednictvím opakujících se čísel, které pro vás mají buď osobní význam, jako jsou třeba vaše narozeniny nebo stejná čísla, třeba 333 nebo 11:11. Čísla se mohou objevit kdykoli a kdekoli. Můžete si všimnout, že každý den spočinete očima na stále stejném času.

6. Živé sny

Návštěvou ve snu vám chtějí andělé sdělit, že jsou vám nablízku, dívají se na vás. Mohou vám zkoušet předat nějakou zprávu či se snažit vás svou přítomností pouze uklidnit. Sny jsou často považovány za okna do vaší duše, a pokud se vám dokonce zdá o andělovi, je velmi pravděpodobné, že je váš anděl strážný nablízku.

7. Světla a barvy

Máte pocit, že jste v poslední době viděla z ničeho nic jasné světlo nebo podivné barevné koule?  Možná si myslíte, že se vám pouze něco zdá, ale opak je pravdou. Těmto plovoucím barevným koulím, které můžete spatřit kdekoli a kdykoli, se říká andělské kočáry. Jsou symbolem toho, že je anděl strážný na vaší straně.

8. Sladká vůně

Vůně se objevuje zejména v nějakých důležitých životních okamžicích, kdy stojíte na rozcestí a musíte se rozhodnout. Pokud vnímáte nečekaně příjemnou vůni a nemůžete přijít na to, odkud vychází, je možné, že vás navštívil váš anděl. Vůně mohou připomínat vaše oblíbené jídlo, květiny nebo vůni vašeho zesnulého blízkého.

Nezjistíte-li, odkud vůně přichází, anděl je tu.

9. Dětský šestý smysl

Určitě jste už také viděla dítě, které se na něco dívá a směje se, aniž by bylo jasné na co. Podívejte se stejným směrem, a i když zřejmě nic neuvidíte, věřte, že v tu chvíli se díváte na svého anděla strážného. Děti mají schopnost vidět strážné anděly. Můžeme to pokládat za jakýsi šestý smysl, který se postupně, jak rosteme, ztrácí.

10. Zvláštní brnění

Známkou přítomnosti anděla může být i husí kůže, nebo pocit, jako by kolem vás zavál vánek, i když máte okna i dveře zavřené. Brní vás často v zadní části hlavy? Cítíte na temeni jakési mrazení? Temeno hlavy lze považovat za most mezi vámi a nadpozemským světem. Zřejmě se s vámi chce spojit váš anděl strážný.

Příjemné teplo někdy hlásí, že vás anděl chrání.

11. Náhlá změna teploty

Stejně jako se náhle objeví nečekaná a sladká vůně, může kolem vás nastat i nenadálá změna teploty, a to jak nahoru, tak dolů. Pocítit ji můžete náhlým podivným mrazením, ale i teplým proudem či vánkem točícím se kolem vás. Toto teplo či chlad může být způsob, jak vám anděl dává najevo své ochranné a uklidňující objetí.