Kdo z nich tady lže? A proč? Válka pokračuje!

Dáda prohlašuje, že má dál italského milence, ale i manžela. Felix se ale proti tomu drsně ohradil!

Podle všeho pořád nevzdala boj o svého stále ještě manžela. Dagmar Patrasová (64) prý ani během nouzového stavu, kdy je zavřená doma, nestrádá. Prohlašuje, že muže Felixe Slováčka (77) prý vídá denně a vyvařuje mu. Ovšem stejně tak je údajně v kontaktu i s italským milencem Vitem (51).

Nelze už přehlédnout, že Dáda Patrasová (64) evidentně nehodlá přijmout skutečnost, že její muž Felix Slováček (77) žije s Lucií Gelemovou(37) už více než šest let a vztah si velmi pochvaluje. To ovšem Dáda ignoruje a vesele v tisku tvrdí, že její muž chodí domů denně a skvěle spolu vychází.

„Přinese suroviny, ze kterých mu vařím. Naposledy to bylo maso na hovězí polévku, která byla fantastická a silná. Moc si moji kuchyni pochvaluje,“ libuje si Dáda a o své sokyni nechce ani slyšet. Prý ani netuší, zda Felixovi vaří, a k její osobě se ani jinak nechce vyjadřovat.

Spíš se ale obává manželovy reakce, protože jí to dle zdroje blízkému oběma striktně zakázal. Byly doby, kdy si Dáda ráda pouštěla pusu na adresu Gelemové na špacír a rozhodně ji nijak nešetřila! Zejména když si dala pár

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře