Čeká druhé dítě se svým milencem?

Vypadá to, že našla životní lásku, a k tomu má nastartovanou kariéru. Nebe je, zdá se, bez mráčku... Přinese pro ni léto další zásadní změnu?

Na hlavní hvězdě Slunečné Evě Burešové (27) je znát láska i ulehčení, protože už není sama s tříapůlletým synem. Dnes se nacházejí spolu s televizním šéfkuchařem Přemyslem Forejtem (33) v romantické fázi vztahu a řeší společné bydlení.  Ale praktické starosti je už brzy neminou.

Sice svoji lásku oznámili teprve nedávno, ve skutečnosti jsou herečka Eva Burešová (27) a kuchař s pěveckými ambicemi Přemysl Forejt (33) dokladem toho, že bulváru nelze uniknout. Představitelka Týny ze Slunečné postoupila mezi hvězdy, u kterých bulvární reportér neváhá hřadovat před domem a prohlížet odpadky vynesené do popelnice a tak spolu byli načapáni již na podzim.

Bylo to nedlouho poté, co se potkali v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde Přemysl imitoval Justina Biebera (27), za což mu Eva ukázala nadšeně na papíře nakreslené srdce. A neuplynul snad ani měsíc, co představila

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře