Ponese rodinný podnik pohádkové ovoce?

Svoji rodinu si drží blízko u těla, a dokonce tak, že své příbuzné zaměstnala. Co si od toho slibuje? Zpěvačka Lucie Bílá (55) už má své zkušenosti a ví, že nic netrvá navěky, natož obchodní vztahy. Je přesvědčená, že cestou k úspěchu je důvěra ve vlastní rodinu.

I proto zaměstnala ve svém novém Divadle Lucie Bílé syna Filipa (26), který s ní chodí na všechny schůzky a pomáhá s propagací, a také svého bratra Karla Zaňáka (58), kterého udělala provozním ředitelem.

Už se jednou spálila

„Vybrala jsem si lidi, u kterých nepředpokládám, že by mě zklamali,“ říká zpěvačka. Rozjíždí nový podnik, do kterého investovala velké peníze, a nemůže nechat nic náhodě. Vždyť v prostorách současného divadla kdysi provozovala spolu s bývalým partnerem Petrem Kratochvílem (69) divadlo Ta Fantastika.

To však v roce 2011 kvůli finančním potížím ukončilo všechna představení, a dokonce se rozprodávaly kulisy. To už nechce zpěvačka zažít. Věří, že její jméno přitáhne diváky a po současné krizi, kdy byla divadla zavřená, se jí snad začne dařit opět vydělávat. Proč jí ale nepomůže i partner?

Fitko je fitko

Doposud byla doma zavřená se svým partnerem a zároveň osobním strážcem Radkem Filipim (37). Ten si v nedávném rozhovoru povzdechl, že už se těší, až zase začne chodit do posilovny a odpočine si od „domácího štěstí“, které mu denně poskytovala partnerka.

Lucie mu přitom doma zařídila profesionální vybavení, aby mohl cvičit a nic mu nechybělo. „Doma je to fajn, ale fitko je fitko,“ dodal Filipi, který se nedávno zúčastnil Mistrovství Evropy v bench pressu. Partner je asi jediná osoba, kterou ve svém divadle Bílá nezaměstnala. Asi mu jde zvedání činek lépe.

reklama

Komentáře