Po období plném bouří našel štěstí v náručí krásné Slovenky

Charismatický Radoslav Brzobohatý (†79) našel vedle krásné Hany Gregorové (68) klid, který mu tolik scházel. Jejich láska ale měla jeden malý háček. Oba protagonisté této romance byli zadaní.

Všichni, kdo měli možnost poznat Radoslava Brzobohatého (†79) poznat osobně, by se jistě shodli na tom, že to byl muž, kterému nešlo odolat. Tento výjimečný herec měl totiž vše, co má správný chlap mít.

Krásné, blankytně modré oči, ostře řezanou tvář, a když promluvil, i znělý a velice příjemný hlas. Jeho nesporný herecký talent, to už byla jen taková třešnička na dortu. Jenže právě díky němu se tento valašský rodák dostal až do Prahy, na prkna, která znamenají svět.

To ale nebylo zdaleka všechno. Radka, jak mu přátelé a fanoušci říkali, si brzy všimli i lidé od filmu. Ještě jako mladý muž si tak

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden