3 + 1 žena slavného Brouka

Kromě devíti dnů, kdy jsem byl ve vězení, jsme s Lindou byli spolu.

Ženy jemu i kolegům ze slavné kapely Beatles vždycky ležely u nohou. A nejen Paul McCartney toho s radostí využíval. Před oltářem se totiž objevil hned třikrát.

Slavný muzikant měl našlápnuto dokonce ke čtyřem manželstvím. Se svou první životní láskou, anglickou herečkou Jane Asher (*1946), randil celých pět let. Seznámili se ve slavné londýnské Royal Albert Hall, kam půvabná Jane, coby moderátorka populární show, přišla dělat rozhovor s Beatles.

Jejich vztah ale neměl velkou šanci na přežití. Paul si totiž vychutnával slasti spojené s účastí v populární kapele a své přítelkyni a později dokonce snoubence byl mnohokrát nevěrný. Když ho pak Jane načapala při činu s

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama