3 triky pro váš dokonalý dekolt

Myslíte si, že už víte po těch letech vybírání a nošení o podprsenkách všechno? Omyl! Ty staré kosticové jsou už dávno minulostí! Skoncujte s nimi a pořiďte si takovou, která vám dokonale padne, nebude vás škrtit ani škrábat a dokonce vám neubere nic z vaší přirozené krásy!

Základním požadavkem všem moderním žen při výběru spodního prádla je to, že se v něm musí cítit, jako  kdyby na sobě paradoxně vůbec žádnou podprsenku neměly. Vždy si proto při výběru toho správného kousku pro vás zajděte do specializovaného obchodu, kde budou vědět, co vám doporučit a budou mít velký výběr. Jednou z největších opakujících se chyb při výběru podprsenky je špatný obvod. Ten si většinou ženy volí stále dokola zbytečně velký.

1. Konečně změna

Především větší ňadra potom v podprsence klesají s přibívajícím věkem příliš nízko a opticky deformují postavu. Nemluvě o tom, že takový špatný výběr může dlouhodobě způsobit problémy s krční páteří a zády. Uvědomte si, že obvod podprsenky musí udržet až osmdesát procent celkové váhy vašeho poprsí. A teprve o zbylých dvacet procent vaší chlouby se postarají ramínka podprsenky. A jak poznáte ten správný obvod sama v kabince? Při zkoušení zastrčíte do středu podprsenky maximálně jeden prst.

Zjistěte si přesný obvod.

2. Bezkosticový zázrak

Kosticím už dávno odzvonilo. Pokud nepatříte mezi ty, které by trápila nadměrně velká ňadra, vyzkoušejte podprsenku bez kostic. Budete překvapená, že dokážou udržet vaše skvosty lépe než nepohodlné drátky.

3. Široká ramínka

Při zkoušení v obchodě se vůbec nebojte si zlehka v kabince zacvičit tak, že několikrát zvednete ruce a zarotujete v pase. Spodní prádlo se nesmí hnout ani o kousek. Sice je na nich jen v uvozovkách pouhá pětina váhy poprsí, ale i přesto musí být při oblékání a nošení příjemná. Poznáte to tak, že vám nesmí po svléknutím podprsenky na kůži zůstat otlačená stopa. U větších prsů sáhněte raději po širším provedení ramínek. Nebudou vás řezat.

EXTRA TIP NA ZÁVĚR

Ačkoli pohodlí a zdraví jsou to nejdůležitější, nikdy nezapomínejte na to, že se vám spodní prádlo musí také líbit. Sice ho neukazujete na veřejnosti, ale má určitě velký vliv na vaše sebevědomí. Proto tuhle složku výběru nijak nepodceňujte a dejte také na svůj vkus. Ženy s menšími vnadami mohou zkusit sáhnout po podprsence s takzvaným push-up efektem.

reklama
reklama