Moje sladké tajemství

4 rady, jak využít rtěnku

Vyrazila jste ven bez líčidel jen s oblíbenou rtěnkou, ale potřebuje se namalovat? Zkuste to takhle!

Pokud nepatříte mezi ženy, které se v malování vyžívají, pak nezoufejte. Dokážete si totiž skvěle namalovat obličej pouze s rtěnkou.

1. Líčka

Krémové rtěnky jsou stejně populární jako produkty na krémová zdravíčka. Lépe se do kůže vmasírují a vytvoří vám krásný a přirozený vzhled. Na líce se vám hodí růžová, meruňková, červená a na lícní kosti je můžete použít, i pokud mají v sobě třpyt. Docílíte tím krásného odlesku. Pokud preferujete rtěnky tmavší jako třeba hnědé či rudé, dá se jimi úžasně konturovat.

2. Obočí

Stačí si chloupky v obočí trošku rozcuchat, aby se barva dostala i na kůži a hezky vám držela celý den. Nanesete slabě barvu po délce obočí a pak stačí prstem lehce přejet, pro hezký tvar. Nesmíte ale moc tlačit.

3. Oči

Rtěnka jako pomocník v dělání očních stínů je naprosto úžasná. Kromě toho, že si je ve finále můžete sladit s barvou rtů, tak už je i výběr z velké škály barev a odstínů. Vzhledem k hydrataci a mazu v rtěnkách se vám na víčku zafixují a vydrží celý den.

4. Oční linka

Krásné oční linky dosáhnete tekutou rtěnkou. Za použití tenkého štětečku nanesete produkt rovnou na oko. Pak už je jen na vás, zda oko jen obtáhnete linkou, nebo jestli se pustíte do linky s ocáskem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden