5 tipů pro svůdné rty!

Toužíte mít své rty vláčné, neodolatelně krásné a lákavé?

Nenadělil vám nikdo do vínku přirozeně krásné plné rty? Nevadí! V dnešní době můžete docílit téměř čehokoliv! Stejně tak hebkých rtů na pohled i na dotek. Nabídneme vám pár rad, jak na to! Většinu z nich zvládnete sama doma.

Existuje totiž několik fíglů, díky kterých hned nemusíte běžet na plastickou operaci. Jsou to naprosto běžné věci, na něž ale v průběhu dne plného stresů a starostí často zapomínáte. Například mít po ruce jelení lůj je úplná nutnost. Zapomenout nesmíte také na potřebné vyživující vitamíny a čas od času dopřát svým rtům speciálnější péči.

Semínko slunečnice je vitaminová bomba.

1. Hydratace je základ

Té se prostě nikdy nevyhnete! Vláčnost vaše rty potřebují úplně stejně jako vy vodu k přežití. Zajděte proto do drogerie a vyberte si z velkého množství jeleních lojů, léčivých balzámů a lesků na rty všech vůní a provedení. Mějte ho pořád u sebe! V kabelce, v práci na stole i na nočním stolku před spaním. Určitě najdete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

2. Chraňte je před sluncem

Stejně jako chráníte svou pokožku celého těla, před tím než se chystáte vylézt na sluníčko, musíte myslet také na svoje ústa! Ta jsou dokonce více náchylná na spálení než samotná kůže, protože ta jejich je daleko jemnější a hebčí. Ideální variantou jsou speciální ochranné balzámy prodejné ve všech lékárnách, které obsahují faktor i 50. Tato varianta je především pro ty z vás, které mají citlivou pleť. Chránit před nebezpečnými slunečními paprsky byste se měla v průběhu celého roku. Nikoliv jen v létě, kdy se zdá jeho intenzita nejsilnější.

Lesky mají kromě krásy také vyživovat.

3. Nezapomeňte na vitamíny

Také vaše rty touží po potřebných vitamínech! Které to jsou? Především vitamín A a B a zinek. Všechny je seženete naprosto běžně v lékárně. Jde o takzvané doplňky stravy, protože z běžných pokrmů se jich do těla takové množství nedostává. Pokud ale na jejich konzumaci chcete zapracovat, kupte si domů slunečnicová semínka. Můžete je třeba zobat u televize místo nezdravých solených dobrůtek či sladkých bonbonů nebo si je přidat do salátu.

4. Šokující cukrový peeling

Běžná péče o ústa je celkem samozřejmostí, ale jednou za čas si zaslouží i trochu větší pozornost. Řeč je o úžasném cukrovém peelingu. Skvělé na něm je především to, že nemusíte kupovat v drogerii nic speciálního, ale prostě doma sáhnete po cukřence se sypkým krystalovým cukrem a trochu ho nanesete na svoje navlhčené rty. Pomůže vám hlavně odstranit starší nevzhlednou kůži. Určitě se jedná o šetrnější variantu než drhnout narychlo pusu kartáčkem na zuby.

Rada na závěr

Toužíte po plných smyslných rtech? Vyzkoušejte pomoc zázračné kyseliny hyaluronové! Ta dodá vašim rtům objem, o kterém se vám ani nesnilo. Zákrok trvá jen chvíli a není nijak bolestivý. Množství se dá navíc regulovat, takže si můžete zvolit přirozené provedení.

reklama
reklama

Komentáře