5 ženských divů světa

Tento článek by si měli přečíst všichni chlapi, aby ženám konečně začali rozumět!

Například pyramidy a další divy světa jsou samozřejmě fascinující, ale ruku na srdce: stokrát více nás zajímají jiné divy života. Co nás tak přitahuje a o čem potřebujeme s kamarádkami i partnerem mluvit dlouhé hodiny a celé dny nejvíc?

Muži jsou nosným trámem našich životů. Mezi muži nalézáme velké rozpětí, od kutilů a podivínů až po výkonné mozky geniálních vynálezců. Ti nejlákavější muži mají dobrá zaměstnání s pěkným příjmem, nejsou lakomí a stejnou měrou pečují o rodinu a potomky.

Život mužů můžeme rozdělit do čtyř fází. První období: věří na Mikuláše. Druhé období: nevěří na Mikuláše. Třetí období: dělají Mikuláše. Čtvrté období: vypadají jako Mikuláš.

Milované děti

Než se ten náš nejhlavnější div světa narodí, zničíme si roky vypracovanou postavu. V těhotenství si nemůžeme pomoci, protože si to náš miláček v břichu žádá, a tak se cpeme vším možným. Když se pak ten náš div světa narodí, všechno jde stranou.

Začne neustávající kolotoč každodenních povinností a plnění přání a potřeb podle věku našich ratolestí. I když nám mateřství zničí figuru, prsa, zuby, vlasy a dost často nervy, neměnily bychom za nic na světě!

Nejlepší kamarádky

Žena je šťastná, když se stává součástí okruhu kamarádek. V tom spočívá její síla, a proto se každý muž množství kamarádek bojí jako čert kříže. Správně tuší, že odtud pramení vnitřní energie ženy. Ženské přátelství nám dává úctu a vzniká vzácně.

A když už vznikne, chráníme ho jako oko v hlavě. Přátelství s ženami nám dává naději, že se svým trápením nejsme samy. Lékem je nechat plynout čas, povídat si, vzájemně se chválit a probrat své sny a touhy.

Naši rodiče

Už od narození jsou pro nás víc než div světa. Jsou to bozi. Všude byli, všechno znají a dovedou. Tahle etapa trvá dlouho, ale jejich božské schopnosti postupně slábnou.

Když je nám tak třináct, z rodičů se v našich očích stanou nemožné trosky, a upraví se to až v dospělosti. V době, kdy samy dosáhneme rodičovského věku, jsou už zase normální! Po náročném období, kdy se snažíme být zároveň rodičem i dítětem, nás nezodpovědně opustí.

Pohyb a sport

Pohyb přináší radost, tolik potřebný adrenalin, a hlavně nějaké to kilo dolů. Je úplně jedno, jestli si oblíbíme cyklistiku, lyžování, tanec, nebo jemnější pilates, taiči, či jógu. Společná vášeň a radost z pohybu je i velmi důležitým pojítkem vztahu.

Dobrá fyzická kondice pomáhá v boji proti nemocem. A proto odložme starosti stranou a vyrazme do tělocvičny, na kolo, či procházku. Nemusejí při tom přece padat světové rekordy, stačí když nás to bude bavit.

Potěšení z jídla

Pokud se s mužem shodneme u jídla, je pravděpodobné, že se shodneme i jinde. Potěšení z jídla tvoří hormony dobré nálady. Voňavý koláč, právě vytažený z trouby, nám zlepší život okamžitě. Jídlo má tu zázračnou moc, že dělá duši šťastnou.

Jestli vnímáme vaření jako prostor pro naši fantazii, snadno přeneseme hravost ze své duše na partnerův talíř. A až vám muž poví, že vás miluje jako svíčkovou, tak se neurazte. Chtěl vám totiž říct, že jste pro něj prostě k sežrání.

JEDINÝ MUŽSKÝ DIV SVĚTA: SEX!

Odedávna byl sex hnacím motorem pánů tvorstva. Bylo by hezké, kdyby si sex vyměnil v jejich prioritách místo s láskou a porozuměním, ale k tomu zatím nedošlo. Milostné pohyby jsou pro tělo ale velmi prospěšné.

Plní funkce ozdravné a relaxační, působí blahodárně na pleť a na sebevědomí. Nám ženám sex dává dar svůdně a rafinovaně manipulovat s muži a funguje i jako zázračný nástroj usmíření. Bývá ale i zrádný. Slibuje ráj, ale někdy dělá ze života peklo.

reklama

Komentáře

reklama