7 KRÁSEK, s kterými by vás podvedl!

Víte, které slavné ženy historie považují muži za nejsvůdnější krásky všech dob?

Buďte ráda, že žijete v této době. Jinak by váš milý možná zatoužil po slavných osudových ženách a frnknul by vám. Tyto krasavice totiž měly, kromě sex-apealu, po kterém muži šílí, ještě i něco navíc: moc, charisma a vůli jít si tvrdě za svým!

Největší sexsymbol
Marilyn Monroe

Blonďatá kráska s vnadnými ženskými křivkami navždy změnila historii a stala se snem většiny mužů. Podlehla jí spousta slavných a bohatých mužů, ale ona milovala jen jediného.

Prezidenta Ameriky JFK, který s ní podváděl svou manželku Jackii. Rychlý vzestup slávy v Hollywoodu způsobil i smutný konec této krásky. Božská a žensky vnadná Marilyn navěky zůstane suverénně nejkrásnější ženou všech dob.

Osudová žena
Kleopatra

Není sporu o její nadpozemské kráse a charismatu. Bez nich by těžko pobláznila dva nejvlivnější muže té doby – Julia Caesara a Marka Antonia.

Slavného Caesara uchvátila a získala za muže ještě dřív, než byla plnoletá, a Marcus Antonius podlehl jejímu kouzlu tak, že zapomněl, že na něj v Římě čeká manželka, a v Egyptě se s Kleopatrou oženil.

Vášnivá dračice
Marie Antoinetta

Ve 14 letech se provdala za Ludvíka XVI., krále Francie. I když byla Rakušanka, její cit pro módu, bledá pleť, blond vlasy, modré oči a šarm z ní udělali miláčka Francie.

Kromě dámských zálib jako hraní na hudební nástroje a tanec ovládala i mužské koníčky. Zbožňovala jízdu na koni a hazardní hry. Ráda si užívala orgie s muži i ženami.

Nezávislá osobnost
Královna Alžběta I.

V dětství viděla, jak otec Jindřich VIII. popravuje jednu manželku za druhou, a rozhodla se, že Anglii bude vládnout sama, bez muže. Šla tvrdě za svým i bez toho, aby se opírala o mužnou hruď.

To, co muže dohání k šílenství dnes, fungovalo i v 16. století! Muži se rvali o to, kdo se jí dostane pod sukně, protože je láká to, co nemůžou mít.

Plachá princezna
Princezna Diana

Stala se miláčkem světa od chvíle, kdy se vdala za prince Charlese. Její krása a zvláštní stydlivost probouzely v mužích rytíře, kteří ji ochrání.

Její smysl pro módu, charisma a dobročinná práce vnesly svěží vítr do britské aristokracie. Když se svým milencem zahynula při autohavárii, aby uprchla před novináři, celý svět plakal.

Nejslavnější panna
Johanka z Arku

Ve dvanácti letech k ní promluvil Bůh a řekl jí, jak z rodné země vyhnat Angličany. Od 16 velela francouzskému vojsku ve válce s britskými vojáky.

Nosila schválně mužský oblek i účes, aby ve vojácích nevzbuzovala chtíč, jenže něžná tvář, silné charisma a její neposkvrněné panenství byly pro muže přímo neodolatelné.

Dokonalá manželka
Jackie Kennedy

V době, kdy se Jackie ve svých 31 letech stala jednou z nejmladších prvních dam v USA, splňovala všechny nároky mužů na manželku snů. Byla krásná, vzdělaná, inteligentní, mírná, pokorná a plně podporovala svého manžela.

Celý svět kopíroval její šik styl, ženy ji toužily mít za přítelkyni a pánové ji dávali za vzor svým manželkám.

reklama
reklama

Komentáře