8 chyb, které odrazují chlapy

Jak zapůsobit na muže, který se vám líbí? Kde a v čem děláme my ženy chyby?

Po dlouhé době vás čeká schůzka s chlapem, o kterého opravdu stojíte. Jenže víte, že někdy se úspěch nedostaví, ať se snažíte sebevíc. Prozradíme vám, jakým projevům byste se měla raději vyhnout. Před čím chlapi zděšeně prchají?

Upovídaná, a ještě ke všemu zvědavá

Máte potřebu o sobě prozradit hned na začátku všechno? Velká chyba! Vždyť co by měl muž pak objevovat, když mu na prvním rande o sobě všechno vyzvoníte? Dávkujte mu raději informace o sobě postupně.

Nesnažte se ho hned zahltit vším, co se týká vašich milostných vztahů nebo osobních problémů, ale zároveň to nepřehánějte se svými dotazy. Buďte raději trochu tajemná. Dejte mu šanci, ať vás může objevovat postupně.

Paní Chytrá

Chlapi nesnášejí, když je ženy poučují a snaží se hned na začátku mít nad nimi nadvládu. Pokud si ale myslíte, že muži nemají rádi moc chytré ženy, a tak je lepší se na začátku dělat trochu hloupější, pak je to chyba.

Muže přitahují ženy sebevědomé, šťastné a stejně tak i chytré. Snažit se předstírat něco, co nejste, jen proto, abyste chlapa získala, se nevyplácí. Pokud vaši inteligenci či osobitost neshledává atraktivní, ať si jde klidně dál.

Už nevnímá, a přitom tak barvitě vyprávíte.

Královna dramatu

Melodramatické chování, tedy to, když žena něco přehrává se spoustou přepjatých emocí, napětí či vzrušení, také není u mužů v kurzu.

I z malého problému dokáže žena podobným chováním udělat potíž celosvětových rozměrů. Stejně tak ze sebe umí udělat hrdinku určitého příběhu, případně oběť, dle toho, co se zrovna víc hodí.

Rádoby dokonalá

Muži potřebují, abyste je potřebovala. I takové rysy, jako je přehnané chlubení nebo vytahování se, co všechno umíte a zvládáte, dokážou muže odradit.

A když k tomu přidáte ještě vyprávění o tom, jak moc jste žádaná, kolik nabídek na schůzky máte, dojem rozhodně neuděláte. Chlapi nechtějí superženu, která jim dává najevo, že je vlastně ani nepotřebuje.

Stěžovatelka na plný úvazek

Častým důvodem, proč mnohé ženy neuspějí při seznamování, bývá fakt, že se místo toho, co chtějí, zaměřují na to, co nechtějí a co se jim nelíbí. Jednoduše si neustále na něco stěžují.

Na kvalitu jídla v restauraci, rychlost obsluhy, zpožděnou dopravu, mnohé z rysů mužského chování... Je jasné, že tohle jen málokterý muž dlouho vydrží.

Drsná vůdkyně

Právě jiskra mezi silnou mužskou a jemnou ženskou energií je ta, která udržuje vášeň v partnerství. Pokud v sobě máte více mužského elementu a chcete, aby se věci děly po vašem, pak ve vztahu není pro muže místo.

Oba se pak budete přetlačovat o vůdčí pozici a to přinese spoustu napětí a hádek. Nebojte se povolit uzdu své ženskosti, a tedy i četným slabostem.

Je-li slov moc, přípitek je oživující.

Já, já, jenom já

Pokud budete mluvit jen o sobě, muž bude podrážděný, že ho nevnímáte. Zaměřuje-li se žena jen sama na sebe, žádný muž s ní dlouho nevydrží. Vztah je totiž o braní a dávání. Je třeba umět se podělit o své zážitky, stejně jako si vyslechnout ty partnerovy.

Také roli chudinky, která se lituje a které tolik mužů už ublížilo, chlapi nesnášejí. Zatrpklé ženy muže děsí. Změňte svůj přístup, buďte optimistická a věřte si. Atraktivita ženy závisí hlavně na tom, co z ní vyzařuje. Uvidíte, že se brzy změní i pohled mužů na vás.

Netlačte tak moc na pilu

Pokud ihned začnete mluvit o svých plánech s ním, je dost pravděpodobné, že chlapa vyděsíte. Pokud nabude dojmu, že je pod nátlakem, vezme nohy na ramena.

Nesnažte se ho uhánět za každou cenu, abyste prolomila tolik nenáviděnou samotu. Nechte raději věcem volný průběh a buďte trochu vzácná a úsporná, méně i v tomto případě bývá více.

reklama
reklama