Můj čas na kafíčko

8 tipů na ložnici podle feng-šuej

Můj čas na kafíčko

Špatně spíte a ráno se probouzíte celá unavená? Co když za to může prostor na spaní?

V ložnici trávíme třetinu života. Jenže co když v ní nemůžete usnout a něco vás stále budí ze spaní? Víte, že s tím má velkou souvislost uspořádání ložnice? Přichází čas na změnu. Poradíme vám skvělé rady na lepší spánek podle japonského učení feng-šuej.

VYČISTĚTE PROSTOR OD ZBYTEČNOSTÍ

Kvalitní spánek si žádá samozřejmě také kvalitní a čistý prostor, kde večer uleháte anabíráte sílu. Pokud je vaše ložnice plná nejrůznějších suvenýrů, z cest, předmětů a dekorací, na které se akorát práší, změňte to. Příliš předmětů v prostoru, kde relaxujete, působí rušivě a neuspořádaně, a tak se nemůžete divit, že také špatně spíte.

Zkuste je proto vytřídit a zanechat si jen to nejnutnější minimum. Totéž platí i o všech dalších věcech, nejen těch ozdobných. Cokoli můžete, zastrčte do šuplíků nebo skříněk.

POŘIĎTE SI KVALITNÍ ZÁVĚSY

Člověk, který nemá se spánkem žádný problém, si klidně může libovat ve velkých oknech, kterým nic nestíní a do místnosti celou noc svítí pouliční lampy.

Jestliže se v noci neustále převalujete, sebemenší šramot vás okamžitě vzbudí nebo vám dlouho trvá, než zaberete, nekompromisně okna před spaním zatáhněte tlustými tmavými závěsy.

Nebude vás rušit

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden