8 způsobů, jak říct: Miluji tě!

Toužíte po vyznání lásky, ale muž se k tomu nemá? Naučte ho, jak to může říct jinak

Naučte svého manžela říkat 8 důležitých vět, které zachrání váš stagnující vztah. Sílu slov, která pomáhají zvládnout krize společného života, by rozhodně neměl podceňovat. Zkuste ho naučit, jak vám může jinak říkat, jak je rád, že vás má.

1. Jsem tak rád, že tě mám!

Každá žena potřebuje znovu a znovu slyšet a být ujišťována partnerem o tom, že je opravdu milována. Když od miláčka často slyšíme, že je s námi velmi šťastný a spokojený a že je rád, že nás má, je to úplné pohlazení pro naše rozněžnělé srdce. Je to pro nás jasný důkaz, že jsme milovány ještě silněji než dříve, na počátku našeho vztahu.

2. Líbíš se mi taková, jaká jsi

Když nás náš partner ocení, vždycky doslova rozkvétáme. Co může víc roznítit oheň mezi vámi dvěma než vzrušující láskyplná slova z dob, kdy mezi vámi všechno teprve začínalo? Znamená to jediné – že jste pořád pro partnera žádoucí. Zůstat pro chlapa stále přitažlivá je pro každou ženu to nejdůležitější.

3. Můžu ti s něčím pomoct?

To by vám měl váš muž říkat opravdu hodně často. Určitě by se ale měl vyvarovat pokušení řešit vaše problémy za vás. Vysvětlete mu, že někdy prostě jen potřebujete, aby vás vyslechl a projevil dost porozumění. Slova „Jsem tu, abych tě podpořil“ vás uklidní víc než rady typu „Musíš udělat to a to."

4. Co bych bez tebe dělal?

Když je vám z nějaké příčiny smutno, jsou právě tahle partnerova slovíčka jedním z nejcennějších darů, které vám společný život s chlapem může poskytnout. V ten okamžik totiž jasně vnímáte, že je váš partner tou jedinou skutečně správnou a hybnou silou, která vám pomáhá být v životě skutečně šťastná a zůstat přitom sama sebou.

5. Odpusť mi to, prosím

No řekněte, kdy jste od svého životního partnera naposled slyšela tahle slova? A naopak, kdy jste mu je naposled řekla vy sama? Upřímná prosba „Odpusť mi“ se stala ve vztazích velmi vzácnou. Muži jen hodně neradi přiznávají své omyly a chyby. Partnerství je svazkem dvou lidí, kteří uznávají právo každého na omyl.

6. Měla jsi pravdu!

Tohle je jedna z nejlepších vět, které kdy můžou od chlapa zaznít. Má v sobě určitý nadhled, respekt, a hlavně ušlechtilost. Dokáže vyřešit prakticky jakýkoli bobtnající konflikt. Muži by rozhodně měli říkat tuhle léčivou větu hodně často. Nicméně i my ženy bychom měly uznat pravdu muže a umět mu to říct.

7. Co si o tom myslíš?

Tahle věta má v sobě skutečně velkou sílu. Znamená: „Zajímá mě tvůj názor, a hlavně mě zajímáš ty. Tvůj názor je pro mě stejně důležitý jako můj.“ Pocit porozumění je důležitý, zejména když probíráte nějaké důležité téma. Je to jako pozvání do zálivu božského klidu. Naučte svého muže ji říkat.

8. Zapomeneme na to!

Některé páry si pamatují každé vyřčené slovo a hřích toho druhého a neustále si vyčítají seznam i těch nejmenších chybiček a prohřešků. Jenomže to pak nemůže být o odpuštění vůbec řeč. Odpustit neznamená nic si nepamatovat. Znamená to, že nemáte potřebu to zas připomínat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden