9 způsobů, jak chlap udělá ženu šťastnou

Říká se, že když je spokojená žena, je spokojený i muž. Poraďte to svému partnerovi...

Šťastný vztah je tehdy, když se žena cítí milovaná, hýčkaná a v bezpečí. Pak z ní září klid, a tak je spokojený i muž. Zkuste nechat tuto stránku nenápadně doma ležet, ať si to může přečíst i váš chlap...

1. Vaše přání jsou jeho prioritou

Jak poznáte, že vás partner miluje, i když vám ta něžná vyznání lásky nedokáže vyslovit? Dává vám najevo, že ho zajímá to, po čem toužíte, co chcete a co by vám udělalo radost.

Ptá se vás třeba, co byste si dala k večeři, nevyrukuje jako první s tím, na co má chuť on. Když se jdete projít, přizpůsobí svůj krok vašemu. Není bačkora, jenom respektuje vaše potřeby.

Miláčku, dneska vařím já.

2. Vyslechne vás bez přerušení

Jestliže se mu potřebujete svěřit s něčím, co vás trápí, naslouchá vám a nepřerušuje vás. Nepokouší se neustále řešit váš problém, pokud ho o to sama nepožádáte. Ví, že se prostě potřebujete vypovídat, a dokáže vás pozorně vnímat.

3. Umí se vám omluvit

Když se mu něco nevydaří, něco provede, ať už nerad, nebo s dobrým úmyslem, nebo to v hádce přežene a uvědomí si to, dokáže potom uznat svou chybu a přijít za vámi s omluvou. To je gesto pravého chlapa!

Ty fakt nevíš, co máme za výročí?

4. Podporuje vaše sny

Snaží se vás podpořit, ať se pustíte do čehokoli. Třeba se ráda uklidňujete při kreslení? Tak vám k narozeninám věnuje výtvarný kurz. Je rád, když vám může pomoci plnit vaše sny. Snaží se vás podpořit.

5. Dělá domácí práce

Vnímá vás, a tak si sám všimne, že jste unavená. Beze slov naskládá nádobí do myčky, pomůže s prádlem, vynese odpadky nebo ustele. Je to chlapský důkaz činem, že mu záleží na tom, abyste se doma cítila příjemně, abyste i vy měla prostor pro sebe a odpočinek.

6. Umí vás ocenit

Všimne si, že máte nový účes nebo oblečení, a snaží se to ocenit a pochválit vás. Nestydí se říct, že vám to sluší a že jste úžasná v něčem, co zrovna děláte nebo co tvoříte.

7. Nenadává vám

Nikdy na vás ve vzteku nekřičí, nenadává a neříká hrubá slova. Když se někdy dohadujete, nenechá si emoce přerůst přes hlavu a nesnaží se vás srážet a ponižovat ani vás zastrašovat. Váží si vás a ví, jak moc pro něj znamenáte.

8. Umí poděkovat i požádat

Když má před sebou těžké rozhodnutí, žádá vás o radu. Ví, že umíte odhadnout, co cítí jiní lidé, a vždycky mu dobře poradíte. Když s vámi mluví, nešetří slovy „děkuji“ a „prosím“.

9. Nestydí se vyznat lásku

Nestydí se říkat vám, že vás má rád a že vás miluje. Ví, že tak, jako muži milují očima, tak ženy milují ušima, a ví, jakou cenu a hodnotu mají pro ženskou duši vyslovená vyznání.

reklama
reklama

Komentáře