Bude úplně nahá! Co na to manžel?

Nahá jako Eva se bude fotografovat modelka Simona Krainová. A to, že je jí šestačtyřicet, jí v tom nezabrání. Ženy předchozích generací se v tomto věku už cítily spíše babičkami, Krainová chce naopak dokázat, že do starého železa ještě zdaleka nepatří a že když se chce, jde všechno.

„Čeká mě velmi důležité focení v Portugalsku. Bude to takové moje poslední nude focení," svěřuje se kráska, která má kuráž čtyři roky před padesátými narozeninami odložit veškerý oděv a ukázat se světu tak, jak ji pánbůh stvořil.

Rozhodně prý nemáme čekat nic chlípného, půjde o vkusnou fotografii, vlastně o umění. „Samozřejmě mám pud sebezáchovy, a kdyby toho bylo moc, tak to nezveřejníme,” ujišťuje sexy modelka. V současné době tudíž intenzivně pracuje na formování postavy.

Zhubla o čtyři kilogramy, začala zdravě jíst, přestala kouřit a pít alkohol, denně běhá na páse a do režimu zařadila i cvičení s trenérem. Je evidentní, že jí na fotografiích velice záleží. Její okolí se už o ni začíná strachovat, prý směřuje k anorexii.

A co říká na choulostivé fotografování manžel Karel Vágner (44)? Ještě ji v tom podporuje, což už dokonce i jí připadá maličko neobvyklé. „Máme perverzní manželství,“ komentuje to spokojeně. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden